O nás Fakty a informácie
 

Navigácia

Veselé Vianoce a úspešný štart do nového roku

Vážení zákazníci,

rok sa s rokom zišiel a pomaly nastáva čas obzrieť sa za končiacim rokom 2021. U nás sa uplynulý rok niesol najmä v duchu pokračujúceho rastu a usilovnej práce na ďalšom skvalitňovaní našich služieb. To, čo nás ženie dopredu a zároveň najviac teší je, že z tejto práce môžete profitovať hlavne Vy, naši zákazníci.

Ďakujeme Vám za dôveru v uplynulom roku 2021. Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a mnoho úspešných nápadov a projektov v novom roku 2022.

Sme tu pre Vás aj počas sviatkov

Vo všetkých našich dohľadových strediskách (2× NOC, CSD) sme plne pripravení poskytovať naše služby bez obmedzení. Naši zamestnanci profesionálne plnia Vaše požiadavky a zaisťujú dohľad vo dne v noci aj počas Vianoc a Silvestra tak, aby ste mali naozaj pohodové a ničím nerušené sviatky.Praha – za týmito oknami cez deň aj v hlbokej noci dbáme o bezproblémový chod Vašich serverov.
Brno – za týmito oknami cez deň aj v hlbokej noci dbáme o bezproblémový chod Vašich serverov.

Poďakovanie zamestnancom

Záverom by sme v mene vlastníkov spoločnosti NETHOST s.r.o., chceli poďakovať našim zamestnancom a spolupracovníkom za ich obetavú a profesionálnu prácu v uplynulom roku. Aj im prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok. Zároveň ich chceme uistiť, že aj naďalej budeme stabilnou a flexibilnou spoločnosťou umožňujúcou ich kariérny rozvoj.


Martin Kalenda a Jana Kalenda Hrabánková
Konatelia spoločnosti NETHOST s.r.o.