Produkty Naša ponuka
 

Navigácia

Virtuálne servery

ZVOĽTE VARIANTU. Máme najlepší pomer ceny a výkonu na trhu.

Virtuální Dedikovaný Server Managed servery
Virtuálne dedikované servery pre prevádzku aj tých najnáročnejších aplikácií, ktoré postavíme presne podľa vašich požiadaviek. Alternatívne riešenie pre náročné projekty.
Virtuální Dedikovaný Server Managed server
Flexi VPS
Virtuálny privátny server v štyroch predpripravený variantoch, so všetkými potrebnými službami, s možnosťou individuálnej konfigurácie a za veľmi dobrú cenu.
Flexi VPS BASIC Flexi VPS normal Flexi VPS OPTIMAL Flexi VPS INDIVIDUAL
Easy VPS
Jednoduché a súčasne spoľahlivé riešenie virtuálneho privátneho servera, plne funkčné riešenie za najlepšiu cenu.
Easy VPS START Easy VPS LIGHT Easy VPS MEDIUM Easy VPS BIG

Ceny sú uvedené bez DPH a po započítaní bonusu.


Čo môžete od virtuálneho servera očakávať?


Čo je to virtuálny server?

Virtuálny server je súbor pre vás vyhradených technických prostriedkov, ktoré fungujú rovnako a v niektorých smeroch dokonca lepšie, ako server fyzický.

Na našich vysoko výkonných, profesionálne spravovaných, aktualizovaných a upgradovaných fyzických serveroch pre našich zákazníkov prevádzkujeme vždy niekoľko virtuálnych serverov, ktoré sa o výkon a kapacitu hardware delia podľa toho, aké má ktorý klient požiadavky.

Zvonka sa virtuálny server chová ako akýkoľvek kvalitne spravovaný server, bez obmedzenia hardvérových parametrov či softvérových možností.

Hlavným rozdielom je možnosť pružnej zmeny konfigurácie – napríklad zákazníci prevádzkujúci eshop, pred Vianocami zo dňa na deň zdvojnásobí výkon svojich serverov a potom čo nákupná horúčka opadne, vráti sa späť k pôvodnej konfigurácii.

Hlavným prínosom je potom ekonomika, nižšie náklady, žiadne investície s nepredvídateľnou návratnosťou.


Virtuálne servery nepoznajú obmedzenia

Podľa vašej požiadavky nakonfigurujeme virtuálny server akýchkoľvek technicky realizovateľných parametrov. Ponúkame Vám možnosť inštalácie nielen všetkých dostupných operačných systémov ale aj Vami dodaného systému vo formáte ISO.K virtuálnemu serveru vám ponúkneme širokú škálu služieb, či už pôjde o prenájom software licencií, dodatočné IP adresy, zálohovanie dát, technickú podporu či kompletnú správu servera.