Produkty Naša ponuka
 

Navigácia

Cloudflare managed

CloudFlare spoľahlivo rozpoznáva a filtruje útoky, riadi záťaž chránených aplikácií prehľadávače a roboty, tak aby neobmedzovali regulárnú prevádzku. Ako CloudFlare Enterprise Partner pre vás dokážeme pzískat veľmi výhodné ponuky v rámci variantu Enterprise.

Súčasti CloudFlare

DDoS ochrana: Robustné riešenie pre ochranu a mitigaci sieťových útokov typu DDoS na tretej vrstve (L3).

WAF – web application firewall: Pokročilý nástroj na riadenie výkonu, dostupnosti a pre ochranu pred útokmi na systémové zdroje aplikácie.

OWASP modul: Ochrana webových aplikácií na siedmej (L7) vrstve zahrňujúce okrem generických pravidiel aj pravidlá platformové (PHP/ASP) vrátane podpory ochrany rozšírených OS a publikačných systémov (WordPress, Joomla, Drupal …)

Firewall: Flexibilné riadenie prístupov s blokáciou užívateľov pri ktorých je rozpoznaná nadmerná záťaž alebo pokusy o kompromitáciu web aplikácií.


Funkcia Cloudflare

Čo služba CloudFlare managed zahŕňa

24/7/365 dohľad nad funkčnosťou aplikácie, ad-hoc úpravy konfigurácie self-managed variantov CloudFlare. Správu self-managed verzií CloudFlare PRO môžu získať zákazníci spoločnosti Nethost bezplatne v rámci predplatených hodín správy serverov pre neobmedzený počet svojich projektov. Správu self-managed verzií CloudFlare poskytujeme aj ako samostatnú službu pre systémy v správe tretích strán.

Ako CloudFlare Enterprise partner ponúkame, nielen možnosť získať veľmi výhodné ponuky v rámci Enterprise varianty služby, ale zabezpečujeme prístup k Etnerprise priamej technickej podpore a 24/7/365 konzultácii s L3 / L4 úrovňou podpory, ktorú nie je možné získať pre zákazníkov základných variantov v rámci cenníkovej ponuky pre koncových klientov. Súčasne naša služba ponúka možnosť úplne zahodiť starosti s ďalšími in-house odborníkmi na CloudFlare produkty. S našou službou navyše získavate prístup k našim interným know-how a skúsenostiam s kontinuálnou správou CloudFlare riešenie pre rad významných webových projektov. S nami vyťažíte z produktov CloudFlare maximum.

Správa CloudFlare zahŕňa nielen správu a podporu bezpečnostných funkcií ale aj podporu pre akceleračné (Stream, Argo, Polish, Railgun, Rocket Loader) a distribučné (CDN, Smart Routing, Always online, Smart SSL) funkcie.

Globálne distribuovaná sieť

Globálna infraštruktúra CloudFlare je výhodou pre akceleračné a distribučné funkcie.


Mapa Cloudflare

Porovnanie možností CloudFlare managed

VLASTNOSŤ MINI PRO BUSINESS ENTERPRISE
CDN
Ano Ano Ano Ano
CDN cache min. expire TTP 120 60 30 1
Max upload MB 100 100 200 500
Page rules 3 20 50 1000
Always online (dni) 7 3 denne denne
Header rules 0 1 10 1000
Rate limiting rules 0 10 15 1000
Balancing Ne Ne Ano Ano
Supported browsers modern All All All
WAF Ne Ano Ano Ano
WAF Ne Ano Ano Ano
OWASP modul Ne Ano Ano Ano
WAF rules Ne Ne 25 1000
Zone lockdown Ne 3 10 100
User agent blocking Ne 50 250 1000
Firewall 0 20 100 1000
Firewall WAF regex Ne Ne Ano Ano
SLA Ne Ne 100% 100%
1,00 €/ mesiac 21,50 € / mesiac 195,00 € / mesiac Individuálne

Nezáväzná konzultácia

Naši špecialisti sú vám k dispozícii. Popíšte nižšie do formuáře svoje potreby alebo len odošlite svoj kontakt. Všetko s vami preberieme a odporučíme najvhodnejšie riešenie pre vás.

KONTAKTUJTE NÁS